Обмінний фонд

СПИСОК ОБМІНУ ПРОГРАМ - ЧЕМПІОНАТУ ТА КУБКА УКРАЇНИ :

"АВАНГАРД" Ровеньки - Система-Борекс Бородянка + ЦСКА Київ 94/95 (спарена),

“АВТОМОБІЛІСТ”(“Спартак”) Суми – Артанія Очаків 92/93,Галичина Дрогобич 92, Приладист Мукачеве 92, Красилів 03/04,Ворскла Полтава 03/04к,Прикарпаття Івано-Франківськ 02/03, Зоря Луганськ 03/04, Нафтовик Охтирка 02/03,Сталь Алчевськ 04/05,Шахтар-2 Донецьк 04/05, Арсенал Харків 04/05, Динамо-Ігросервіс Сімферополь 04/05, Нива Тернопіль 92к + Галичина Дрогобич 92 (газета),

“АРСЕНАЛ” Київ – Чорноморець Одеса 04/05, 05/06, 06/07, Дніпро Дніпропетровськ 01/02, 05/06, 07/08, Металіст Харків 02/03, 05/06, 07/08, 08/09, Ворскла Полтава 01/02, 03/04, 08/09, Зірка Кіровоград 03/04, Металург Запоріжжя 02/03, 04/05, 06/07, 07/08, Металург Донецьк 04/05, 05/06, Сокіл Золочів 02/03к, Кривбас Кривий Ріг 04/05, 07/08, 08/09, Поліграфтехніка Олександрія 01/02, Динамо Київ 04/05, 06/07, 07/08, Карпати Львів 01/02, 02/03, 03/04, 07/08, 08/09, Волинь Луцьк 02/03, 04/05, 05/06, Таврія Сімферополь 01/02, 03/04, 04/05, Закарпаття Ужгород 04/05, Зоря Луганськ 08/09, Шахтар Донецьк 04/05, 07/08, ФК Львів 08/09,    

“АРСЕНАЛ” Харків – Зоря Луганськ 01/02, Металург-2 Запоріжжя 05/06, Титан Армянськ 07/08, 08/09, Кремінь Кременчук 07/08,

“БОРИСФЕН” Бориспіль – Верес Рівне 94/95к, Динамо Київ 04/05,


“БУКОВИНА” Чернівці – Дніпро Дніпропетровськ 92к, Азовець Маріуполь 92к, Чорноморець Одеса 92/93, Нива Тернопіль 92, 92/93, 93/94, 02/03, 08/09,Металург Запоріжжя 93/94,Металург Константинівка 93/94к, Таврія Сімферополь 93/94,Автомобіліст Суми 94/95,Верес Рівне 92/93,93/94, 05/06, СК Одеса 94/95, Закарпаття Ужгород 94/95,Зоря Луганськ 92/93,Темп Шепетівка 92/93к,  Динамо Хмельницький 09/10, Рава Рава-Руська 05/06, Кристал Чортків 96/97,

“ВЕРЕС” Рівне – Дніпро Черкаси 92, Темп Шепетівка 93/94, Динамо Київ 93/94к. 94/95, Нива Тернопіль 92/93, 93/94, 94/95, 08/09,Кристал Чортків 92,Таврія Сімферополь 93/94, Нива Вінниця 93/94, 08/09,Карпати-2 Львів 08/09, Буковина Чернівці 02/03, Поділля Хмельницький 01/02, ФК Красилів 01/02,

“ВІКТОР” Запоріжжя – Газовик Комарне 94/95, Динамо Саки 94/95,

“ВОЛИНЬ” Луцьк – Кривбас Кривий Ріг 94/95, 04/05, Шахтар Донецьк 94/95, Чорноморець Одеса 94/95, Динамо Київ 93/94, Нива Тернопіль92, 92/93,94/95,09/10,Ворскла Полтава 04/05, Сталь Дніпродзержинськ 06/07,Дніпро Дніпропетровськ 92, Зоря Луганськ 92,  Кримтеплиця Молодіжне 09/10, 

“ВОРСКЛА” Полтава – Нива Тернопіль
96/97, 97/98-2 вида,98/99,99/00,00/01,Шахтар Донецьк 01/02,Поділля Хмельницький 93/94, Динамо Київ 01/02, 05/06, 06/07, 07/08, Таврія Сімферополь 06/07, ФК Харків 07/08, 08/09,Металіст Харків 08/09, 08/09к,Карпати Львів 09/10,

ВС “ОРІЯНА” – Чорноморець-2 Одеса 92/93,  

“ВУГЛИК” Димитров – Металург-2 Запоріжжя 03/04, Динамо Київ 03/04к, Металіст-2 Харків 02/03, 03/04, Десна Чернігів 03/04, Електрон Ромни 03/04,

“ГАЗОВИК” Харків – Дніпро Черкаси 05/06, Гірник-Спорт Комсомольськ 05/06,

“ГАЛИЧИНА” Дрогобич – Дніпро Черкаси 92, Металург Константинівка 93/94, Нафтовик Охтирка 92к,  Десна Чернігів 94/95, Чайка Севастополь 92,Кривбас Кривий Ріг 95/96к,

“ГЕЛІОС” Харків – Волинь Луцьк 06/07, Енергетик Бурштин 06/07, Спартак Івано-Франківськ 06/07, Нафтовик Охтирка 05/06, Оболонь Київ 05/06, 08/09, Борисфен 05/06, Ігросервіс Сімферополь 05/06, 06/07, ПФК Олександрія 06/07, Закарпаття Ужгород 06/07, 08/09, Прикарпаття Івано-Франківськ 07/08, Сталь Дніпродзержинськ 07/08, Фенікс-Іллічівець Калініне 07/08, Десна Чернігів 07/08, 08/09, Дніпро Черкаси 07/08, Сталь Алчевськ 07/08, Дністер Овідіополь 08/09, Динамо-2 Київ 07/08,
 

“ГІРНИК” Кривий Ріг – Олімпія Южноукраїнськ 04/05,

“ГІРНИК-СПОРТ” Комсомольськ –Арсенал Харків 08/09, 

“ДЕСНА” Чернігів – Дніпро Черкаси 93/94, Олімпія Південноукраїнськ 95/96, 

“ДИНАМО” Київ – Буковина Чернівці 92, 93/94,Верес Рівне 93/94, 94/95, Волинь Луцьк 92-2 вида,93/94, 94/95, Таврія Сімферополь 92(фінал), 92/93,93/94, 98/99, 99/00,02/03, 07/08к, 10/11, Металург Запоріжжя 92/93, 94/95,Зоря-Малс Луганськ 92, 93/94, 08/09к, Чорноморець Одеса 93/94, 02/03, 07/08,Нива Вінниця 93/94, 95/96,Нива Тернопіль 92, 92/93, 93/94,94/95,95/96,96/97, 99/00,00/01,Дніпро Дніпропетровськ 92, 92/93, 93/94,07/08, 07/08к, Металіст Харків 06/07, 07/08, 08/09, Нафтовик Охтирка 92,Торпедо Запоріжжя 92к,Прикарпаття Івано-Франківськ 92/93к,Нива-Борисфен Бориспіль 93/94к,Кривбас Кривий Ріг 95/96,02/03,Металург Донецьк 02/03, Арсенал Київ 02/03, Оболонь Київ 02/03,Кремінь Кременчук 92/93, Карпати Львів 92/93к (фінал), 08/09,  Іллічівець Маріуполь 03/04, Шахтар Донецьк 07/08, 09/10,

“ДИНАМО-2” Київ – Поділля Хмельницький 92,

“ДИНАМО-Ігросервіс” Сімферополь – Полісся Житомир 04/05, Сталь Дніпродзержинськ 07/08, Олком Мелітополь 03/04, Чорноморець-2 Одеса 01/02, Фенікс-Іллічівець Калініно 07/08,Зоря Луганськ 05/06,

“ДНІПРО” Дніпропетровськ – Таврія Сімферополь 92/93, Динамо Київ 93/94, 94/95-2 вида, 98/99, 99/00, Нива Тернопіль 92, 92/93,93/94, 94/95,95/96,97/98,98/99,99/00-2 вида,00/01-2 вида,Металург Запоріжжя 92/93, Зоря Луганськ 92,Буковина Чернівці 92/93, Металіст Харків 00/01,ФК Харків 06/07,
 

“ДНІПРО” Черкаси – Металург Донецьк 96/97,Хімік Сєвєродонецьк 95/96,96/97,Металіст Харків 95/96,Явір Краснопілля 95/96,96/97,Нафтовик Охтирка 95/96, 96/97,Сталь Алчевськ 95/96, 08/09к,Шахтар Макіївка 95/96,Ворскла Полтава 95/96,Металург Нікополь 95/96, СК Одеса 95/96,Поліграфтехніка Олександрія 95/96, 07/08, Нафтохімік Кременчук 95/96, Скала Стрий 95/96, Закарпаття Ужгород 95/96,Буковина Чернівці 95/96, 08/09, Поділля Хмельницький 95/96, Хімік Житомир 95/96,Динамо-2 Київ 95/96, Імпульс Кам-Подільський 95/96,Кристал Чортків 95/96,СК Миколаїв 99/00,07/08,08/09,Нива Тернопіль 00/01к,08/09,Бастіон Іллічівськ 08/09, Нива Вінниця 08/09, АрсеналБіла Церква 08/09, Рось Біла Церква 08/09, ЦСКА Київ 08/09, Оболонь-2 Київ 08/09, ПФК Севастополь 07/08, Іллічівець Маріуполь 07/08, Єдність Плиски 08/09, 

“ДРУЖБА” Бердянськ – Антрацит Кіровське 92, Меліоратор Каховка 92, 93/94, 94/95, Море Феодосія 92, Канатчик Харцизьк 92, Прометей Шахтарськ 92, Титан Армянськ 92, 94/95, Азовець Маріуполь 92/93, 93/94к, Зірка Кіровоград 93/94, Газовик Комарне 93/94,
 

“ЗАКАРПАТТЯ” Ужгород– Скеля Стрий 95/96,Шахтар Макіївка 96/97, Металург Маріуполь 96/97,ФК Харків 07/08,

“ЗІРКА” Кіровоград – Нива Тернопіль 95/96, 96/97-3 вида, 97/98, 98/99, 99/00, Лисоня Бережани 92, Дністер Заліщики 93/94,Електрометалург Нікополь 01/02,Спартак Суми 00/01,СК Миколаїв 95/96, 98/99,Рось Біла Церква 04/05,Прикарпаття Івано-Франківськ 95/96, Металург Запоріжжя 95/96, Зоря Луганськ 95/96,Таврія Сімферополь 95/96, Шахтар Донецьк 95/96,Волинь Луцьк 95/96,Торпедо Запоріжжя 95/96,Кремінь Кременчук 95/96, Кривбас Кривий Ріг 95/96,Чорноморець Одеса 95/96,95/96к,Нива Вінниця 95/96,Дніпро Дніпропетровськ 95/96, Азовець Маріуполь 93/94,

“ЗОРЯ” Луганськ – Югосталь Єнакієво 97/98к-2 вида, Чорноморець Одеса 95/96, Кремінь Кременчук 95/96, 97/98, Шахтар Донецьк 95/96-2 вида, Сталь Алчевськ 96/97, 97/98-2 вида, СК Миколаїв 95/96, 96/97, 97/98, Дніпро Черкаси 96/97, 97/98, Нафтовик Охтирка 96/97, 97/98, 03/04, Явір Краснопілля 96/97, 97/98, СК Одеса 96/97, Шахтар Макіївка 96/97, 97/98, Хімік Сєвєродонецьк 96/97, 97/98, Полісся Житомир 96/97, 97/98, Поліграфтехніка Олександрія 96/97, 97/98, Металург Запоріжжя 95/96, Металург Донецьк 96/97, Металург Нікополь 96/97, 97/98, Металург Маріуполь 96/97, Таврія Сімферополь 95/96-2 вида, Авангард-Індустрія Ровеньки 97/98, 98/99, Оскол Куп’янськ 98/99, Металург Новомосковськ 98/99, Десна Чернігів 97/98, Дніпро Дніпропетровськ 95/96-2 вида, Кривбас Кривий Ріг 95/96, Зірка Кіровоград 95/96, Торпедо Запоріжжя 95/96, Буковина Чернівці 96/97, 97/98-2 вида, Волинь Луцьк 93/94, 95/96, 96/97, 97/98-2 вида, ЦСКА-2 Київ 96/97, 97/98, Динамо-2 Київ 97/98, Прикарпаття Івано-Франківськ 95/96, Динамо Київ 92/93, 95/96-2 вида, ЦСКА-Борисфен Київ 95/96, Закарпаття Ужгород 96/97, 97/98, Нива Тернопіль 92-2 вида, 92/93, 93/94, 94/95, 95/96, Оболонь Київ 03/04к,ФК Харків 07/08,Кримтеплиця Молодіжне 05/06, Спартак Суми 05/06,Темп Шепетівка 94/95, Нива Вінниця 92/93к,

“ЕНЕРГЕТИК” Бурштин – МФК Миколаїв 07/08,Оболонь Київ 07/08,Волинь Луцьк 07/08,08/09,Ігросервіс Сімферополь 07/08,08/09,Фенікс-Іллічівець Калініне 07/08, 08/09,Сталь Дніпродзержинськ 07/08, Іллічівець Маріуполь 07/08, ПФК Севастополь 07/08, 09/10, Десна Чернігів 08/09, 09/10, Княжа Щасливе 08/09,Закарпаття Ужгород 08/09, Сталь Алчевськ 08/09,Кримтеплиця Молодіжне 08/09, Геліос Харків 08/09, Дністер Овівдіополь 08/09,
 09/10,Нафтовик Охтирка 09/10,ФК Харків 09/10, Нива Тернопіль 09/10, Волинь Луцьк 09/10,

“ІЛЛІЧІВЕЦЬ-2” Маріуполь – ФК Харків-2 05/06, Арсенал Харків 07/08, Олімпік Донецьк 06/07, Фенікс-Іллічівець Калініне 06/07, ФК Полтава 07/08, Дніпро-75 Дніпропетровськ 09/10, Олком Мелітополь 09/10, 

“ІЛЛІЧІВЕЦЬ-д” Маріуполь – Шахтар-д Донецьк 06/07, 

“ЄДНІСТЬ” Плиски– Шахтар Донецьк 09/10к,

“КАРПАТИ” Львів – Нива Тернопіль 92/93, 93/94,94/95-2 вида,95/96,97/98,98/99,99/00,00/01,Таврія Сімферополь 98/99, 09/10, Ворскла Полтава 93/94к, 00/01, Спартак Суми 04/05,ФК Харків 06/07, 07/08,Металіст Харків 07/08, 09/10, Металург Запоріжжя 93/94, Дніпро Дніпропетровськ 09/10, Динамо Київ 09/10, Чорноморець Одеса 09/10, Шахтар-2 Донецьк 04/05, Шахтар Донецьк 07/08,   

“КАРПАТИ” Яремча – Ходак Черкаси 2009 -кубок КФК,

“КНЯЖА” Щасливе – Нива Тернопіль 06/07, 07/08, Нива Вінниця 07/08, Оболонь-2 Київ 05/06, 06/07, 07/08,ФК Коростень 07/08,Буковина Чернівці 06/07, 07/08, Олком Мелітополь 07/08к,Єдність Плиски 07/08,Енергія Южноукраїнськ 06/07, Нафком Бровари 06/07, 07/08,Сталь Алчевськ 08/09, Волинь Луцьк 08/09, Геліос Харків 08/09, Фенікс-Іллічівець 08/09, Дністер Овідіополь 08/09, Закарпаття Ужгород 08/09, Нафтовик Охтирка 08/09, Карпати-2 Львів 07/08, Нафтовик Долина 07/08, Рось Біла Церква 06/07, Карпати Львів 06/07к, Верес Рівне 07/08,  

“КНЯЖА-2” Щасливе – МФК Миколаїв 08/09, Нива Вінниця 08/09,

“КОВЕЛЬ-ВОЛИНЬ-2” Ковель – Нива Тернопіль 02/03,

“КОЛОС” Переможенці (ветерани)– Нива Миронівка (ветерани) 99,

"КОМУНАЛЬНИК" Луганськ - Газовик Харків 07/08,

“КРИВБАС” Кривий Ріг – Таврія Сімферополь 95/96, Дніпро Дніпропетровськ 95/96, Шахтар Донецьк 95/96, 96/97, Зірка Кіровоград 95/96, Металург Запоріжжя 95/96, 99/00, Нива Вінниця 93/94, 95/96, 01/02к, СК Миколаїв 95/96, Торпедо Запоріжжя 95/96, 96/97, Чорноморець Одеса 95/96, 96/97, 07/08, Кремінь Кременчук 95/96, Волинь Луцьк 95/96, Динамо Київ 95/96, ЦСКА-Борисфен Київ 95/96, Ворскла Полтава 06/07, Нива Тернопіль 92/93, 93/94, 94/95,94/95к, 95/96,96/97, 97/98,98/99, 99/00,00/01,Металург Донецьк 08/09,Верес Рівне 92/93, Зоря Луганськ 09/10к,

“КРИМТЕПЛИЦЯ” Молодіжне – Титан Армянськ 04/05, МФК Миколаїв 07/08,

“КРЕМІНЬ” Кременчук – Нива Тернопіль92/93, 93/94,94/95,96/97,Явір Краснопілля 05/06,СК Миколаїв 97/98, Шахтар Донецьк 92/93, Буковина Чернівці 92/93, Волинь Луцьк 92/93, Зоря-МАЛС Луганськ 92/93, Чорноморець Одеса 92/93, Дніпро Дніпропетровськ 92/93, Темп Шепетівка 93/94, Металург Запоріжжя 93/94,

“КРИСТАЛ” Херсон – МФК Миколаїв 05/06,Портовик Іллічівськ 01/02,Чорноморець Севастополь 99/00,

“КРИСТАЛ” Чортків – Шахтар Макіївка 95/96,Дніпро Черкаси 95/96,Ворскла Полтава 95/96, Сталь Алчевськ 95/96,Металіст Харків 94/95,Артанія Очаків 92/93,
 Чайка Севастополь 92, Верес Рівне 92, Галичина Дрогобич 92,

“ЛИСОНЯ” Бережани – ФК Тернопіль 2001,

“МЕТАЛІСТ” Харків – Шахтар Донецьк 06/07, 07/08 (оф. + 12 игрок), 08/09, Нафтовик Охтирка 03/04, Металург Запоріжжя 92/93, 06/07, 07/08, Поліграфтехніка Олександрія 92/93к, Дніпро Дніпропетровськ 92/93, 07/08, 08/09, Волинь Луцьк 04/05, 05/06, Динамо Київ 92, 92/93к, 98/99, 07/08, Нива Тернопіль 92, 92/93, 92/93к, 93/94,00/01,Кристал Чортків 92к,ФК Черкаси 97/98,Таврія Сімферополь 07/08,Чорноморець Одеса 05/06,06/07,ЦСКА-2 Київ 97/98, Іллічівець Маріуполь 05/06, 08/09,Металург Донецьк 05/06,07/08,Сталь Алчевськ 06/07,Кривбас Кривий Ріг 06/07, Зоря Луганськ 06/07, Арсенал Київ 07/08, 08/09к,Ворскла Полтава 07/08,Карпати Львів 07/08,ФК Харків 07/08, 

“МЕТАЛУРГ” Донецьк – Динамо Київ 96/97к, 05/06, Нива Тернопіль 97/98к, 97/98,99/00,00/01,Дніпро Дніпропетровськ 97/98, 06/07,СК Миколаїв 98/99,Металург Запоріжжя 99/00,
 Шахтар Донецьк 97/98,Кривбас Кривий Ріг 97/98, Ворскла Полтава 97/98,Волинь Луцьк 97/98к,

“МЕТАЛУРГ” Запоріжжя – Шахтар-2 Донецьк 92/93к, Нива Тернопіль 92/93, 93/94, 95/96,96/97, 97/98к, 97/98,98/99,99/00,00/01,Темп Шепетівка 92,Карпати Львів
  92/93-2 вида,Зоря Луганськ 92/93, Евіс Миколаїв 92, Чорноморець Одеса 92, 92/93,Шахтар Донецьк 92/93, Торпедо Запоріжжя 92,Нива Вінниця 92, Таврія Сімферополь 92,07/08, Динамо Київ 92/93, ФК Харків 07/08, 

“МЕТАЛУРГ” Константинівка – Зірка Кіровоград 92/93, Таврія Херсон 92/93, Галичина Дрогобич 93/94, Металург Керч 93/94, Титан Армянськ 93/94, Рось Біла Церква 93/94, Чорноморець-2 Одеса 93/94, Медіта Шахтарськ 93/94, Меліоратор Каховка 93/94, Бажановець Макіївка 93/94,

“МЕТАЛУРГ” Нікополь – СК Миколаїв 92/93,93/94,96/97, 98/99к, 01/02,Кримтеплиця Молодіжне 03/04,Олімпія Южноукраїнськ 03/04,Чорноморець-2 Одеса 03/04,Поліграфтехніка Олександрія 96/97,Металург Маріуполь 96/97, Шахтар Макіївка 96/97, Хімік Житомир 96/97,01/02, Волинь Луцьк 96/97, 01/02, Буковина Чернівці 96/97, Металург Донецьк 96/97, Хімік Сєвєродонецьк 93/94,96/97, ЦСКА-2 Київ 96/97,Дніпро Черкаси 96/97, Зоря Луганськ 96/97,Сталь Алчевськ 96/97, 01/02,СК Одеса 93/94,96/97, ФК Львів 96/97,Закарпаття Ужгород 96/97, 01/02к,Нафтовик Охтирка 96/97, 01/02,Явір Краснопілля 96/97, Шахтар-2 Донецьк 01/02, Зірка Кіровоград 01/02,Чорноморець Одеса 01/02, Дніпро-2 Дніпропетровськ 01/02, Нива Тернопіль 97/98к, 01/02,  

“МЕТАЛУРГ” ("ІЛЛІЧІВЕЦЬ") Маріуполь –Нива Тернопіль 98/99,99/00, Закарпаття 92,Поділля Хмельницький 96/97,
 Шахтар  Донецьк 08/09к, Динамо Київ 05/06, Прикарпаття Івано-Франківськ 07/08,  

“НАФКОМ” Бровари – Динамо-3 Київ 07/08,  

“НАФТОВИК” Охтирка – Поділля Хмельницький 92/93(Костючек), Нива Тернопіль 92, Геліос Харків 06/07,08/09,Металіст Харків 07/08,ФК Харків 07/08, Чорноморкць Одеса 97/98к, Шахтар-3 Донецьк 00/01, Арсенал Харків 02/03, ЦСКА Київ 02/03, Зоря Луганськ 07/08к, Металург Запоріжжя 07/08, Шахтар Донецьк 07/08, Динамо Київ 07/08,

“НИВА” Вінниця – Темп Шепетівка 92/93-Скоцький, 93/94-Скоцький, Нива Тернопіль 93/94, 94/95, 95/96, 95/96к,96/97,08/09,СК Миколаїв 00/01, Скала Стрий 92/93,Арсенал Харків 03/04,Фенікс-Іллічівець Калініне 09/10к, Титан Армянськ 08/09к, Буковина Чернівці 07/08,


“НИВА” Теребовля – Бровар Микулинці 95/96-фінал Кубка Області,

“НИВА” Тернопіль – 
Буковина Чернівці 92,92/93,93/94,07/08,08/09,Нафтовик Охтирка 92,09/10,Верес Рівне 92/93,93/94,94/95-2 вида, 07/08,СК Одеса 92,Дніпро Дніпропетровськ 92, 92/93,93/94,94/95-3 вида,95/96,96/97,97/98,00/01-2 вида,Волинь Луцьк 92, 92/93,93/94,94/95-2 вида,95/96,95/96к,09/10,Карпати Львів 92/93,93/94,95/96,96/97, 97/98,  98/99, 99/00, 99/00к, 00/01-2 вида,09тм,Карпати-2 Львів 01/02,07/08,08/09,Темп Шепетівка 93/94,94/95,Прикарпаття Івано-Франківськ 92,93/94к,94/95,95/96,96/97,97/98,98/99, 99/00 , 09/10,Динамо Київ92, 92/93, 93/94,94/95,95/96, 96/97-2 вида, 97/98, 00/01-2вида, ЦСКА Київ 95/96,96/97,97/98, 99/00,00/01,Металіст Харків 92,92/93,92/93к,93/94, 00/01,09тм,Зоря Луганськ 92,92/93,93/94,94/95,95/96,98/99,Зірка Кіровоград 95/96,96/97,98/99, 99/00,01/02,09/10,Металург  Запоріжжя 92/93,93/94,94/95-2 вида,95/96,96/97, 97/98,97/98к,98/99,99/00,00/01,Кремінь Кременчук 92/93,93/94,94/95-2 вида,95/96,96/97,Нива Вінниця 93/94,94/95,95/96,96/97, 01/02,Шахтар Донецьк  92/93,93/94,94/95, 94/95-перегравання,94/95к,95/96,96/97,97/98,98/99,99/00, 00/01-3 вида, Торпедо Запоріжжя92/93,93/94,94/95-2 вида,95/96,96/97,97/98,Чорноморець Одеса 92/93, 93/94,94/95,95/96,96/97,97/98,05/06к,Явір Краснопілля 94/95к,Кривбас Кривий Ріг 92/93,93/94,94/95к,95/96,96/97,97/98,98/99, 99/00,00/01-2 вида,07/08к- 2 вида,Ворскла Полтава 96/97,97/98,98/99, 00/01,Таврія Сімферополь 92/93,93/94,94/95-2 вида ,95/96,96/97,97/98,98/99к, 00/01,07/08к- 2 вида, СК Миколаїв 94/95,95/96,98/99, 08/09,Металург  Донецьк 97/98, 97/98к, 98/99, 00/01,Металург Маріуполь 97/98,98/99,99/00, 00/01-2 вида,Металург Нікополь 97/98к, 01/02, Сталь Алчевськ 00/01-2 вида, 09/10, Борисфен Бориспіль 01/02, Шахтар-2 Донецьк 01/02, Динамо-2 Київ 01/02, 09/10, Полісся Житомир 01/02, Галичина-Карпати Львів 03/04, Нафком Бровари 08/09,Факел Івано-Франківськ 06/07,Дністер Овідіополь 06/07,09/10,ФК Коростень 07/08, Фенікс-Іллічівець Калініне 07/08к-2 вида, Оболонь-2 Київ 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, Єдність Плиски 07/08, 08/09,Динамо-3 Київ 07/08,Рось Біла Церква 07/08, 08/09, Енергія Южноукраїнськ 07/08,Арсенал Біла Церква 07/08, 08/09,09/10,Хмельницький 07/08,08/09-2 вида,Бастіон Іллічівськ 08/09, 10/11, Дніпро Черкаси 08/09, ФК  Львів 09/10, Десна Чернігів 09/10, ФК Харків 09/10, Кримтеплиця Молодіжне 09/10-2 вида, Енергетик Бурштин 09/10, ПФК Олександрія 09/10, Геліос Харків 09/10, Енергія Нова Каховка 10/11, ФК Суми 10/11,

“ОБОЛОНЬ” Київ – Волинь Луцьк 06/07, СК Миколаїв 01/02, 07/08, Нива Тернопіль 01/02к, Кримтеплиця Молодіжне 06/07, Нафтовик Охтирка 08/09, Таврія Сімферополь 04/05, 09/10, Ігросервіс Сімферополь 07/08, Сталь Дніпродзержинськ 07/08, Поліграфтехніка Олександрія 02/03, 08/09, Металург Запоріжжя 03/04, Шахтар Донецьк 03/04, Іллічівець Маріуполь 04/05

“ОЛІМПІК” Донецьк
– Явір Краснопілля 05/06, Сталь Дніпродзержинськ 08/09, 09/10, Кремінь Кременчук 09/10, Металург-2 Запоріжжя 10/11,

“ОЛІМПІЯ” Южноукраїнськ – Волинь Луцьк 04/05к, Пальміра Одеса 03/04, Водник Миколаїв 03/04, Олком Мелітополь 03/04, Кримтеплиця Молодіжне 04/05, Дністер Овідіополь 04/05,
 

“ОЛКОМ” Мелітополь – ПФК Севастополь 02/03,

“ПАЛЬМІРА” Одеса – Кристал Херсон 04/05, 

“ПОДІЛЛЯ” (Динамо)Хмельницький – Дніпро Черкаси 92, 93/94,96/97,08/09-2 вида,Кристал Чортків 92/93,Чайка Севастополь 92, Сталь Алчевськ 92,Приладист Мукачеве 92/93, 94/95, Шахтар Макіївка 94/95, 95/96, Хімік Сєвєродонецьк 92/93, 93/94,94/95, 96/97,Закарпаття Ужгород 93/94,95/96,Нафтовик Охтирка 95/96, 06/07,Металург Нікополь 92/93,Верес Рівне 95/96,07/08,08/09, 09/10, Нива Тернопіль03/04,07/08-2 вида,08/09,Артанія Очаків 92/93,Поліграфтехніка Олександрія 92,Енергетик Бурштин 03/04, Сталь Дніпродзержинськ 04/05, 05/06, ЦСКА Київ 08/09, Динамо-Ігросервіс Сімферополь 05/06,Газовик-Скала Стрий 04/05,Десна Чернігів 92/93,Десна-2 Чернігів 08/09, Галичина Львів 06/07, Волинь-Цемент Здолбунів 06/07,Рось Біла Церква 07/08, 08/09,09/10, 10/11, Динамо-3 Київ 07/08,Карпати-2 Львів 07/08, 08/09,09/10,Нафтовик Долина 07/08, Арсенал Біла Церква 07/08, 08/09,ФК Коростень 07/08, 08/09,Княжа Щасливе 07/08, Княжа-2 Щасливе 08/09, Буковина Чернівці 08/09, 09/10, Нафком Бровари 07/08, 08/09к,08/09,Нива Вінниця 92/93,07/08,08/09, 09/10, Енергія Южноукраїнськ 07/08,Єдність Плиски 07/08,08/09, 09/10, Геліос Харків 08/09к-2 вида, Бастіон Іллічівськ 08/09,09/10,МФК Миколаїв 08/09,09/10,Оболонь-2 Київ 07/08, Прикарпаття Івано-Франківськ 92/93,СК Одеса 94/95, 95/96, Зірка Кіровоград 94/95,Хімік Житомир 94/95, 95/96,СБТС Суми 94/95,Явір Краснопілля 95/96,Зоря Луганськ 96/97,Металург Маріуполь 96/97,Дніпро Дніпропетровськ 95/96к, ФК Львів-2 09/10,ФК Моршин Стрий 09/10, Чорноморець-2 Одеса 10/11, Чорноморець Одеса 10/11к,

“ПОЛІГРАФТЕХНІКА” Олександрія – Дніпро Черкаси 92,Поділля Хмельницький 92/93,93/94, 94/95,Волинь Луцьк 96/97,Олімпія Южноукраїнськ 04/05,СК Миколаїв 99/00,Металург Нікополь 93/94,Автомобіліст Суми 93/94,94/95,Закарпаття Ужгород 92/93,Дніпро Черкаси 93/94,94/95,Бажановець Макіївка 94/95,СК Одеса 94/95,Явір Краснопілля 95/96,ЦСКА Київ 06/07,
 

“ПРИКАРПАТТЯ” Івано-Франківськ – Зоря Луганськ 92, Рось Біла Церква 92/93, Динамо-2 Київ 92/93, Динамо Київ 92/93к, Евіс Миколаїв 92/93, 93/94, 07/08, Сталь Алчевськ 92/93, Хімік Сєвєродонецьк 92/93, 93/94, Поліграфтехніка Олександрія 92/93, 93/94, Артанія Очаків 92/93, СК Одеса 92, 93/94, Автомобіліст Суми 92/93, Десна Чернігів 92/93, 09/10, Ворскла Полтава 92/93, Нафтовик Охтирка 92, 92/93, Приладист Мукачеве 92/93, Темп Шепетівка 92/93, Закарпаття Ужгород 93/94, Металург Нікополь 93/94, Нива Тернопіль 92, 93/94к,95/96, 96/97,97/98, 09/10, Кристал Чортків 92/93,

“ПОРТОВИК” Іллічівськ – СК Одеса 96/97к,                                          

“ПРОМЕТЕЙ” (“Сталь”) Дніпродзержинськ – Дніпро Черкаси 95/96к, Поділля Хмельницький 05/06, “Нива” Тернопіль 08/09к, Арсенал Харків 08/09,

ПФК “Севастополь” – Енергетик Бурштин 07/08, Вагонобудівник Стаханов 93/94, Електрометалург Нікополь 04/05, Хімік Красноперекопськ 05/06, МФК Миколаїв 05/06,Олімпія Южноукраїнськ 03/04, 04/05,
 

“РАВА” Рава-Руська – Нива Тернопіль 04/05,

“РОСЬ” Біла Церква –Поліграфтехніка Олександрія 92/93, Таврія Херсон 93/94, Чорноморець-2 Одеса 93/94, 

СКА Київ – Поділля Хмельницький 92, Дніпро Черкаси 92, Поліграфтехніка Олександрія 92, Приладист Мукачеве 92,  

“СКАЛА” ("Газовик-Скала") Стрий – Таврія Сімферополь 93/94к, Приладист Мукачеве 92/93, 93/94, Закарпаття Ужгород 93/94, Поділля Хмельницький 92/93, 02/03, 03/04, Прикарпаття Івано-Франківськ 92/93, Артанія Очаків 92/93, СК Одеса 92/93,Нафтовик Охтирка 93/94, Ворскла Полтава 95/96, Дніпро Черкаси 94/95, 95/96, Поліграфтехніка Олександрія 94/95, 
Спартак Івано-Франківськ 05/06,Нива Тернопіль 02/03, 03/04,

продовження

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FANAT Фаворит маркет Scarves Collections Значки Зенита ФУТБОЛЬНЫЕ ПРОГРАММЫ ОТ ЧЕЛЕНТАНО

free counters