Текучі зміни в колекції - обміні

09.09.2009

За час, що минув з попереднього мого повідомлення, відбулись певні зміни, як в поступленнях в колекцію так і в обмінний фонд.

Отож свою скромну колекцію поповнив такими програмками:

 

 

Даугава Рига – Цуровик Тернопіль 1959,

СКА Львів – Авангард Тернопіль 1960, 1964, 1965,

Авангард Тернопіль – Суднобудівник Миколаїв 1960,

Металург Дніпропетровськ – Авангард Тернопіль 1961,

Карпати Львів – Авангард Тернопіль 1969,

Таврія Сімферополь – Авангард Тернопіль 1970, 1971, 1972, 7973,

Будівельник Тернопіль – Таврія Сімферополь 1972,

Авангард Севастополь – Будівельник Тернопіль 1972,

Автомобіліст Житомир – Авангард Тернопіль 1972,

Енергетик Бурштин – Нива Тернопіль 2008/09 (ТМ), 2009/10,

Чорногора Івано-Франківськ – Нива Тернопіль 2004/05,

15 тадиційний турнір «Кубок Підгір’я» (з участю ФК Тернопіль та Бровар Теребовля) 2008

2 традиційний турнір «Кубок Федерації» (з участю Кристал Чортків) 1995/96

8 літня Універсіада України (з участю збірної Тернопільської обл.) 2007

Прикарпаття –Надія-Зоря Копиченці (ДЮФЛ) 2002

Нива Тернопіль - Арсенал Біла Церква 2009/10, Прикарпаття 2009/10,

 

Обмінний фонд поповнився наступними програмками:

Часи українські(1992-2010рр):

МФК Миколаїв – Олком 2009/10(куб), Кримтеплиця 2009/10(куб), Прикарпаття 2009/10(куб), Єдність 2009/10, ФК Львів-2 2009/10,

Нива Вінниця – Фенікс-Іллічівець 2009/10(куб), Титан Армянськ 2008/09 (куб),

Динамо Хмельницький – Рось Біла Церква 2009/10, Єдність Плиски 2009/10, ФК Львів-2 2009/10, Закарпаття 1995/96,

Факел Івано-Франківськ – Спартак Суми 2005/06(куб), Рава Рава-Руська 2005/06, Княжа Щасливе 2005/06, Буковина 2004/05, 2005/06, Житичі Житомир 2005/06, Оболонь-2 Київ 2004/05, 2005/06, Техно-Центр 2004/05, Нива Тернопіль 2005/06, 2006/07, Освіта Київ 2005/06, ФК Бершадь 2004/05, Верес Рівне 2005/06,

Чорногора Івано-Франківськ – Нива Тернопіль 2004/05,

Енергетик Бурштин – Оболонь 2007/08, ЦСКА 2007/08, Волинь 2007/08, 2008/09, Ігросервіс 2007/08, 2008/09, Фенікс-Іллічівець 2007/08, 2008/09, Сталь Дніпродзержинськ 2007/08, МФК Миколаїв 2007/08, Іллічівець 2007/08, ПФК Севастополь 2007/08, Десна 2008/09, Княжа 2008/09, Закарпаття 2008/09, Сталь Алчевськ 2008/09, Кримтеплиця 2008/09, Геліос 2008/09, Дністер Овідіополь 2008/09,

Збірна України – Збірна Андорри 2009.

 

Часи СРСР (до 1991р):

Нива Вінниця – Металург Запоріжжя 1984, Зірка 1986, СКА Одеса 1986, Суднобудівник 1984, 1986, Прикарпаття 1989, Колос Нікополь 1989, Торпедо Запоріжжя 1989, Торпедо Луцьк 1986, Динамо Ірпінь 1986, Чайка 1987,

Арарат – Дніпро 1986, Шахтар 1988, Металіст 1989,

Торпедо Москва – Чорноморець 1989/90(куб), Шахтар 1984, 1986(куб), Динамо Київ 1990,

Динамо Москва – Чорноморець 1981(куб), Шахтар 1987, Динамо Київ 1990,

Шахтар – Дніпро 1986, Динамо Київ 1984, 1988, Чорноморець 77, 79,

ЦСКА Москва – Металург Запоріжжя 1986,

Локомотив Москва – Таврія 1990, Металург Запоріжжя 1986,

Дніпро Дніпропетровськ – Чорноморець 1988,

Зеніт Ленінград – Динамо Київ 1984

Торпедо Кутаїсі – Металург Запоріжжя1987, Зоря Ворошиловград 1987,

Металург Запоріжжя – Таврія 1980,

Шинник Ярославль – Таврія 1982,

FANAT Фаворит маркет Scarves Collections Значки Зенита ФУТБОЛЬНЫЕ ПРОГРАММЫ ОТ ЧЕЛЕНТАНО

free counters